Yaşlanmayı Ertele!

Cilt güzelliğinin, cilt sağlığından geldiği prensibi ile Image Skincare gerçek cilt bakımını ve onarımını sağlar. Cilt bakımında, cilt problemlerine yönelik duruşuyla ve son teknoloji ürün içerikleri ile sizlere tamamen doğal çeşitli ürün grubuyla sundu. Image Skincare cilt problemlerinize çözümünün yanı sıra zamanın cildinizde yarattığı cilt kusurlarının onarımını hedefleyerek yoğun çevresel zararı engeller.

Tüm bunları yaparken klinik deneylerle kanıtlanmış maddelerin etkinliğine inanıp, kozmetik şirketlerinin yaptığı pazarlama hilelerine başvurmaz ve ürünlerin tamamı %100 vejeteryandır.

Canlıların yaşama hakkına saygı duyarak hayvan dostlarımız üzerinde kesinlikle test yapmıyor, yapılmaması için de bilinçlendirme çalışmalarını sürdürüyor. Makyaj, dermokozmetik alanındaki markaların %80i daha güvenilir ve tatmin edici alternatiflerin bulunmasına rağmen ısrarla canlıların yaşamına son verici uygulamalara devam ediyor. Image Skincare bu konudaki hassasiyetinizi biliyor ve bilinçli davranarak hayvan dostlarımız üzerinde test yapmıyor. Image Skincare " hayvan deneylerine hayır " kampanyasına her zaman destek veriyor, yeni formüle ettiği ürünleri bir dizi laboratuvar testine tabi tutarak ürünlerin içeriğinde yalnızca güvenli maddeler içermesini sağlayarak paraben ve türevi maddelerin kullanımını ortadan kaldırıyor. Böylelikle kadınların sağlıklı yaşam hakkına sahip çıkıyor.

TOP