Maya Pharma,merkez ofisi İstanbul’da olup tüm Türkiye genelinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. 2009 yılında kurulan firmamızın temelleri tecrübe açısından çok eskilere dayanmaktadır.

Estetik ve dermokozmetik alanında adından sıkça söz ettiren firmamız dünyanın çeşitli ülkelerindeki partnerleri ile sizlere çok çeşitli ürün seçenekleri sunmakta ve estetik adına tüm problemlerinizin medikal alt yapısı güçlü markalarımız ile giderilmesini hedefliyoruz.

Ürünlerini bayilik sistemi ile kullanıcılarına ulaştıran firmamız genel olarak estetik ve güzellik merkezi, doktor, hastane ve kliniklere özel ürünleri çalışmaktadır.

İlkelerimiz

Etik değerlere bağlı, önceliği insan sağlığı olan,çalışan kalitesinin firma ve ürün kalitesi kadar önemli olduğunu bilen, güven ve dürüstlük ile gelişimi prensip edinmiş firma olarak sektörde hizmet vermek öncelikli hedefimizdir.

Vizyonumuz

Müşteri mutluluğunu temel prensip kabul ederek, çözüm odaklı, anlayışlı ve her zaman yanı başınızda bulunan Maya Pharma firmasını aranan bir çözüm ortağı haline getirmektir.

Misyonumuz

İşbirliği içinde olduğumuz siz değerli iş ortaklarımızın estetik, sağlık ve yenilik adına tüm ihtiyaçlarınıza yanıt vermek ve bu sayede sektörümüzün bilgi düzeyini artırarak daha iyi işler başarmak …

Maya Pharma ailesi olarak’ güzelliğinizi ortaya çıkaracak ‘fikir ve ürünlerle sürekli yanınızdayız ….

Artık bizim hikayemizi bildiğinize göre kendi cildinizin hikayesini keşfetmeye başlayabilirsiniz.

TOP