Selülit; hormonlar, beslenme şekli, yaşam stiliniz ve genlerinizde selülit oluşumunu etkileyen nedenlerle aktif olması sebebi ile bayanlarda görülür. Selülit oluşumu nedenleri arasında kilo problemi birinci sırada yer almış olsada zayıf bayanlarda da selülit problemi görülebilir. İçeriği tamamen doğal Matrigen PPC kremi ile selülit problemini tamamen ortadan kaldırabilir veya azaltabilirsiniz.

Matrigen PPC Krem yağlı bölge üzerinde kullanıldığında yağ ve hücre zarının geçirgenliğini artırarak etki gösterir. Ayrışan yağ, lenf ve sistemik dolaşım yoluyla bölgeden uzaklaştırılır. Matrigen PPC Krem uygulandığı bölgeler üzerinde incelme ve sıkılaşma sağlamaya yardımcıdır. Bacaklarınızdaki portakal kabuğu görüntüsünün azaltılmasında kullanabilmenizin yanı sıra karın, bel ve kol bölgenizde kullanabileceğiniz bitkisel bir üründür. Cildinizin bakımlı ve ipeksi bir görünüm kazanmasına çatlakların giderilmesine yardımcı olur.

Tamamen doğal olan Matrigen PPC kremin herhangi bir yan etkisi yoktur. Yağ eritici etken maddesi 'PPC' soyadan elde edilen bitkisel bir bileşimdir. Matrigen PPC kremin içeriğindeki PPC'nin herhangi bir yan etkisi olmadığı Amerikan FDA tarafından onaylanmıştır. Kısaca lipoliz iğnelerine ihtiyaç duymadan evde kullanılabilir. Morarma, enjeksiyon ve ağrı olmadan selülitlerinizden kurtulmanız için var olan bitkisel bir mucizedir.

TOP